یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال..............................حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد بر عموم دانشگاهیان گرامی باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 168781
 بازدید امروز : 461
 کل بازدید : 515508
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
 زمان بازدید : 0/2188
اخبار > تمدید ارسال آثار به جشنواره تیتر 10 را تا یکم اسفندماه سال جاری


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   تمدید ارسال آثار به جشنواره تیتر 10 را تا یکم اسفندماه سال جاری


دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی مهلت ثبت‌نام و ارسال آثاربه جشنواره تیتر 10 را تا یکم اسفندماه سال جاری تمدید کرد.

با توجه به سیاست‌های دولت مبنی بر حمایت از زبان‌های محلی، نشریات با زبان‌های محلی به عنوان یک رشته مستقل می‌توانند در دهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی شرکت کنند. نشریات شرکت‌کننده در این بخش علاوه بر ارزیابی براساس شاخص‌های متداول داوری، باشاخص‌های دیگری همچون وحدت‌گرایی و تأکید بر هویت ملی و آداب و رسوم محلی، توسط کارشناس زبان مربوطه داوری می‌شوند.
بر این اساس تمامی نشریاتی که به زبان محلی چاپ می‌شوند می‌توانند در دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی و در بخش «نشریات برگزیده» شرکت کنند.
دهمین دوره «جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور» در سه بخش اصلی شامل «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده» و «فضای مجازی» و همچنین دو بخش ویژه و نویسندگان برتر برگزار خواهد شد.


 

دوشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٥ ١٠:١٣  ١٠٣٠٥  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها