همانا مُهر قبول اعمال شما، برآوردن نيازهاي برادرانتان و نيكي كردن به آنان در حد توانتان است ..............................امام كاظم عليه‌السّلام
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 192393
 بازدید امروز : 305
 کل بازدید : 568304
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 0.2500
اخبار > دانشگاه سمنان میزبان آثار نقاشی اساتید پیشکسوت سمنانی


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   دانشگاه سمنان میزبان آثار نقاشی اساتید پیشکسوت سمنانی


آثار نقاشی اساتید پیشکسوت سمنان در دانشکده هنر دانشگاه سمنان در قالب نمایشگاهی به تماشا  گذاشته شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه سمنان ؛ مدیر گروه نقاشی دانشکده هنر دانشگاه سمنان با اعلام این خبر گفت : در این نمایشگاه 26 اثر از اساتید پیشکسوت هنر نقاشی شامل  استاد اسدالله شريعت پناهي (از اولین فارغ التحصیلان و مدرسین هنر شهر سمنان ) ، استادمحمد حسن جواهري و استادمحمدرضا طاهريان در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است .
غلامرضا سماوی افزود : تکنیک آثار ارائه شده در این نمایشگاه آب رنگ و رنگ روغن با موضوعات طبیعت ، فضاها و بافت های سنتی شهر سمنان و انتزاعی است .
وی اظهار داشت : هدف از برپایی این نمایشگاه که به همت گروه نقاشی دانشکده هنر دانشگاه سمنان گشایش یافته،  تقویت ارتباط بیش از پیش بین هنرمندان نسل قدیم و دانشجویان این رشته است .
به گفته وی ؛ علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه که برای عموم نیز آزاد است ، می توانند تا 12 دی از ساعت 9 صبح تا 16 به گالری دانشکده هنر دانشگاه سمنان ، جنب پارک سوکان مراجعه نمایند .
یاد آور می شود ؛ هم اکنون بیش از 70 دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته نقاشی در دانشکده هنر دانشگاه سمنان مشغول به تحصیل هستند .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 


 

دوشنبه ١٣ دی ١٣٩٥ ٠١:٠١  ١٠٥٩٨  اخبار تصویری, اخبار انجمن‌های علمی