یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال..............................حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد بر عموم دانشگاهیان گرامی باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 169052
 بازدید امروز : 17
 کل بازدید : 515978
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/2031
اخبار > فيلم هاي مستند اجتماعي در دانشگاه سمنان اكران خواهد شد


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

    فيلم هاي مستند اجتماعي در دانشگاه سمنان اكران خواهد شد


                    « فيلم هاي مستند اجتماعي در دانشگاه سمنان اكران خواهد شد.»

همزمان با هفته فيلم مستند اجتماعي، فيلم هاي مستند با موضوعات اعتياد، طلاق و آسيب هاي اجتماعي در دانشگاه سمنان اكران خواهد شد.

بر اين اساس فيلم مستند « جايي براي زندگي»  به كارگرداني محسن استاد علي سه شنبه 95/12/17 بعد از نماز ظهر و عصر در دانشكده روان شناسي و علوم تربيتي، فيلم مستند « گفتگو در مه » به كارگرداني محمدرضا مقدسيان چهارشنبه 95/12/18 بعد از نماز مغرب و عشاء در خوابگاه فرهيختگان و فيلم مستند « خواب ابريشم» به كارگرداني ناهيد رضايي پنجشنبه 95/12/19 بعد از نماز مغرب و عشاء در خوابگاه فرزانگان اكران مي شود.

لازم به ذكر است 10 الي 18 اسفند ماه هفته فيلم مستند اجتماعي در دانشگاه هاي سراسر كشور اعلام شده و معاونت فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با همكاري شوراي اجتماعي وزارت كشور اقدام به اكران مهمترين و تازه ترين آثار اجتماعي سينماي مستند كشور در سال هاي اخير نموده است.


 

چهارشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٥ ١٣:٢٣  ١٠٩٤٩  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها