راس و ریشه ایمان خوش اخلاقی و خود را به راستی آراستن است......................امام علی(ع)
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 102932
 بازدید امروز : 183
 کل بازدید : 359028
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/3750
اخبار > اعلام اسامي راه يافتگان به مرحله منطقه اي سي و دومين دوره مسابقات قرآن كريم دانشجويان دانشگاه سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  
   اعلام اسامي راه يافتگان به مرحله منطقه اي سي و دومين دوره مسابقات قرآن كريم دانشجويان دانشگاه سمنان
 

 « اسامي دانشجويان راه يافته به مرحله منطقه اي سي و دومين دوره مسابقات قرآن كريم دانشجويان دانشگاه سمنان اعلام شد.»

متعاقب برگزاري مرحله دانشگاهي سي و دومين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم دانشجويان در اسفند ماه 1395، برگزيدگان مرحله دانشگاهي دانشگاه سمنان در دو بخش معارفي و حفظ جهت حضور در مرحله منطقه اي اين دوره از مسابقات اعلام شد.

لازم به ذكر است مرحله منطقه اي بخش معارفي اين دوره از مسابقات به صورت هماهنگ روز دوشنبه مورخ 96/2/18  ساعت 11 الي 13 با حضور برگزيدگان ساير دانشگاه هاي استان سمنان در محل تالار اميركبير دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

برگزيدگان ساير بخش هاي شفاهي و زمان و مكان برگزاري آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد.  جهت دريافت منابع بخش معارفي در مرحله منطقه اي اينجا را كليك نماييد. 

 

راه یافتگان به مرحله منطقه ای سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان

بخش معارفی

زمان و مکان برگزاری آزمون : دوشنبه 18 /2/1396  ساعت 11صبح تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان

 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

1.  

زهرا احسانی

مفاهیم نهج البلاغه

2.  

آسیه خسروانیان

مفاهیم نهج البلاغه

3.  

تینارفیعی نیا

مفاهیم نهج البلاغه

4.  

حمیده طاهرکرد

مفاهیم نهج البلاغه

5.  

مهدیه امیری نژاد

مفاهیم نهج البلاغه

6.  

مهدی الیاسی

احکام

7.  

الهه کمیجانی

احکام

8.  

مهدی حسین زاده

احکام

9.  

سمیه پرویزی

احکام

10.      

علیرضا آشوری

احکام

11.      

سیدمحمد معروفی

امیرگلها ( سیره معصومین )

12.      

محمدابراهیم زرگر

امیرگلها ( سیره معصومین )

13.      

علیرضا اصغری

مفاهیم صحیفه سجادیه

14.      

محمدرضا طهوریان

حفظ موضوعی قرآن

15.      

اعظم نورآبادی

حفظ موضوعی قرآن

16.      

شیما رضایی

آشنایی با ترجمه و تفسیر

17.      

محمدهادی صفری نادری

آشنایی با ترجمه و تفسیر

18.      

احمدرضا موحد

آشنایی با احادیث اهل بیت

19.      

محمدرضا خورشیدی

آشنایی با احادیث اهل بیت

 

 

راه یافتگان به مرحله منطقه ای سی و دومین دوره مسابقات قرآن کریم دانشجویان

بخش حفظ

زمان و مکان برگزاری آزمون : متعاقبا اعلام خواهد شد.

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته آزمونی

1

حسین محمودی

حفظ کل

2

محبوبه عمادی

حفظ کل

3

محمدرضا طهوریان

حفظ 20جزء

4

سعید نادری

حفظ 20جزء

5

محمدستمار

حفظ10 جزء

 


 

چهارشنبه ٢٣ فروردين ١٣٩٦ ١٥:٤٥  ١١٠٦٤  اخبار معاونت فرهنگی, اخبار تصویری, کانون ها, کانون های فرهنگی و هنری