«آنگاه كه در عرفات وقوف كنى، چنانچه گناهانت به تعداد شن‌هاي شنزار يا ستارگان آسمان يا قطره‌هاي باران باشد، خداوند آنها را خواهد بخشيد»............پيامبر اكرم(ص)
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 202848
 بازدید امروز : 107
 کل بازدید : 588504
 بازدیدکنندگان آنلاين : 20
 زمان بازدید : 0.2188
اخبار > برگزاری همایش گرامی‌داشت و بزرگ‌داشت رازی با حضور پروفسور عیسی یاوری


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   برگزاری همایش گرامی‌داشت و بزرگ‌داشت رازی با حضور پروفسور عیسی یاوریدانشگاه سمنان در همایش گرامی‌داشت رازی، میزبان پروفسور یاوری از بنیان‌گزاران شیمی نوین در ایران و از دانشمندان برتر ایران و جهان بود.

در این مراسم، دبیر همایش آقای دکتر علی عموزاده ضمن خیرمقدم به حاضرین، پروفسور عیسی یاوری را جزء برترین دانشمندان ایران و جهان در شیمی نوین معرفی نمودند و از خدمات شایسته‌ی ایشان در این علم، قدردانی نمودند.

سپس سخنران مدعو همایش رازی، دکتر یاوری در خصوص اهمیت و جایگاه محمد ابن زکریای رازی بیانات مبسوطی را برای حاضرین ایراد نمودند.

دانش‌آموزان دبیرستان استعدادهای درخشان، مهمانان ویژه‌ی این همایش بودند که در پایان این مراسم، دکتر یاوری با حضور در جمع این دانش‌آموزان، نسبت به معرفی رشته‌ی شیمی و همچنین آینده‌ی تحصیلی دانش‌آموزان، مطالب مفیدی را ارایه نمودند. 

دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ ١٣:٠٠  ١٢٨٣٣  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار و اطلاعیه‌های مهم, اخبار تصویری, اخبار انجمن‌های علمی