یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال..............................حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد بر عموم دانشگاهیان گرامی باد.
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 169060
 بازدید امروز : 89
 کل بازدید : 516050
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2188
اخبار > برگزاری نشست تخصصی عفاف و حجاب ویژه کارشناسان فرهنگی دانشگاههای منطقه 9 به میزبانی دانشگاه سمنان


   نسخه چاپي    ارسال به دوست 
  

   برگزاری نشست تخصصی عفاف و حجاب ویژه کارشناسان فرهنگی دانشگاههای منطقه 9 به میزبانی دانشگاه سمنان


 

نشست تخصصی با عنوان عفاف و حجاب در دانشگاه  با حضور کارشناسان فرهنگی دانشگاه های منطقه9، توسط دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با مشارکت و میزبانی دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد.

شرکت کنندگان در این نشست دیدگاه های خود را در خصوص مواردی از قبیل راهبردهای اجرایی در مواجهه با مسائل و چالش های مرتبط با حجاب ، موانع و دشواری های مرتبط با سیاست گذاری ها، برنامه ها و اجرای دستورالعمل ها، آسیب های احتمالی ناشی از عدم دقت در تدوین برخی قوانین و مصوبات مرتبط با حجاب و دستیابی به راه حل هایی جهت تدوین قوانین جایگزین با توجه به نقد و آسیب شناسی قوانین فعلی مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند داد.

از دیگر برنامه های جانبی این نشست برگزاری کارگاه اموزشی با عنوان تقویت مهارت های عملی استفاده موثر از فضای مجازی جهت گسترش و تعمیق فعالیت های فرهنگی خواهد بود.


 


 

سه شنبه ٤ خرداد ١٣٩٥ ١٤:٤٠  ٩٤١٢  اخبار معاونت فرهنگی و اجتماعی, اخبار تصویری, کانون ها, اطلاعیه‌های فرهنگی