اخبار
کانال رسمی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در پیام رسان ایتا http://eitaa.com/semnanuni_farhangi......................صفحه رسمی مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در اینستاگرام https://instagram.com/semnanuni_farhangi....................وب سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی https://farhangi.semnan.ac.ir
اخبارIورود به سامانه‌ی اتوماسیونIتور مجازی دانشگاه سمنانIپیوندهای مفیدIگالری تصاویرIفرم‌ها و آیین‌نامه‌هاIتلفن‌های ضروریIارتباط با ما
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 484573
 بازدید امروز : 366
 کل بازدید : 1198084
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5313


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
  

   برای نخستین بار؛ انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیکی انجام شد.


 

انتخابات الکترونیکی کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان با بیش از 150 رأی اخذ شده انجام شد.

انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان 22 الی 24 آذرماه برای نخستین بار، در بستر فضای مجازی و به صورت الکترونیکی و با مشارکت حداکثری اعضای کانون های فرهنگی برگزار شد.

به گزارش رابط خبری مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی؛ به نقل از کارشناس کانون های فرهنگی، انتخابات کانون های فرهنگی دانشگاه سمنان 22 الی 24 آذرماه در بستر فضای مجازی و از طریق سامانه مدیریت خدمات دانشجویی به آدرس srm.semnan.ac.ir برگزار شد.

به گفته سرکار خانم معصومی، در این دوره از انتخابات کانون های فرهنگی شعر و ادب، هلال احمر، تئاتر و خیریه مهر همراه بود، بیش از 80 نفر از اعضای کانون ها که حائز شرایط رای دادن بودند، به 25 کاندید شورای مرکزی رأی دادند.

به گفته وی مشاهده آنلاین تعداد آرا هر كانون به همراه اسامی، تعداد کاندیدا، تعداد رای دهندگان به هر کاندیدا از مزیت ها و نقاط قوت برگزاری انتخابات امسال نسبت به سال های گذشته بوده است.

به گفته سرکار خانم معصومی در نیمسال اول سال تحصیلی جاری کانون های دانشجویی صنایع دستی، فیلم و عکس، عفاف و حجاب (دختران ایران زمین) و کانون خبر و رسانه نیز به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه فعال شده اند.

کارشناس کانون ها اضافه نمود با برنامه ریزی های انجام شده هم اکنون بستر لازم جهت تأسیس کانون های فرهنگی جدید فراهم شده است و این حوزه پذیرای دانشجویان علاقه مند به فعالیت های فوق برنامه فرهنگی می باشد. 

دوشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٩ ١٩:٤٤  ٢٠٧٠٦  اخبار تصویری, اخبار کانون‌های فرهنگی و هنری