ایثارگری‌های دانشگاهیان دانشگاه سمنان جمع‌‌آوری و مستندسازی شد.

کتاب گنج بی پایان چهارشنبه 4خرداد ماه 1401 با حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و مقامات استانی رونمایی خواهد شد .

 به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدّس، خاطرات ایثارگران، جانبازان و شهدای این دانشگاه در کتابی با عنوان «گنج بی‌پایان» جمع آوری و منتشر شده است . به گزارش رابط خبری مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان ؛ این کتاب خاطرات بیش از 50 تن از ایثارگران و جانبازان دانشگاه سمنان، شامل استادان ، کارکنان و خانواده‌های  شهدای دانشجو وکارمند دانشگاه سمنان را در خود ثبت کرده است.
دانشگاه سمنان با داشتن بیش از یکصد رزمنده، جانباز و آزاده در هشت سال دفاع مقدّس و تقدیم هفت دانشجو و دو کارمند شهید در صحنه‌های مختلف مبارزه با دشمن متجاوز، حضوری موفّق و چشمگیر داشته است.
گفتنی است با توجه به حضور همکاران دانشگاهی  به‌صورت انفرادی یا گروهی و نیز به ‌عنوان مهندس و تکنسین و همچنین ارسال تجهیزات و ماشین آلات برای رفع مشکلات موجود در صحنة دفاع مقدّس از سوی دانشگاهیان دانشگاه سمنان، گوشه ای از این فعالیت‌ها و ایثارگری ها در زمان جنگ تحمیلی در کتاب «گنج بی‌پایان» نقل و درج شده است.

یادآور می شود ؛ کتاب گنج بی پایان چهارشنبه ۴خرداد ماه ۱۴۰۱ با حضور معاون فرهنگی – اجتماعی وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری و مقامات استانی رونمایی خواهد شد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *