برگزاری جلسه کارگروه ستاد جهاد تبیین دانشگاه سمنان

جلسه کارگروه ستاد جهاد تبیین دانشگاه سمنان روز یکشنبه 29 خرداد ماه در سالن یاس مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.

جلسه کارگروه ستاد جهاد تبیین دانشگاه سمنان برگزار شد.
جلسه کارگروه ستاد جهاد تبیین دانشگاه سمنان روز یکشنبه 29 خرداد ماه در سالن یاس مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی برگزار شد.
به گزارش رابط خبری مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، رئیس کارگروه ستاد جهاد تبیین دانشگاه سمنان با تاکید بر بیانات مقام معظم رهبری در امر جهاد تبیین گفت: جهاد تبیین وظیفه همگانی می باشد و این موضوع دور از وظیفه دانشگاهیان نیست.
دکتر مجید قلهکی افزود: تبیین مبتنی بر دانش، صداقت، تحلیل مناسب، شناسایی ابهامات موجود، مشخص نمودن جامعه هدف، استفاده از ظرفیت دانشجویان به خصوص تشکل های دانشجویی، شناسایی افراد جهادی از جمله موضوعات مهم و قابل بررسی در این کارگروه می باشد.
وی همچنین تاکید بر مؤلفه های قدرت دانشگاه، خدمات دانشگاه به انقلاب و در نتیجه هویت آفرینی و امیدبخشی به جامعه به خصوص نسل جوان را از اهداف تشکیل این کارگروه عنوان نمود.
از مصوبات نخستین جلسه این کارگروه می توان به احصاء شاخص های پیشرفت های علمی، فرهنگی، فناوری و پژوهشی دانشگاه و تکنیک های نمایه سازی این دستاوردها اشاره نمود.

کلمات کلیدی

تصاویر

 -

0 نظر برای این خبر وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *