اخبار
کانال رسمی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در پیام رسان ایتا http://eitaa.com/semnanuni_farhangi......................صفحه رسمی مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در اینستاگرام https://instagram.com/semnanuni_farhangi....................وب سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی https://farhangi.semnan.ac.ir
اخبارIورود به سامانه‌ی اتوماسیونIتور مجازی دانشگاه سمنانIپیوندهای مفیدIگالری تصاویرIفرم‌ها و آیین‌نامه‌هاIتلفن‌های ضروریIارتباط با ما
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 493736
 بازدید امروز : 155
 کل بازدید : 1219202
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/5156


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
  

   کسب رتبه اول کشوری برای دانشگاه سمنان در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کل کشور «تیتر۱۲»


نشریه علمی تخصصی الکترون ۱۲ انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق دانشگاه سمنان موفق به کسب رتبه اول کشوری در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی کل کشور « تیتر ۱۲» شد.

این موفقیت را به جامعه دانشگاهی دانشگاه سمنان، انجمن علمی دانشجویی مهندسی برق و تمامی دست اندرکاران و هیأت تحریریه الکترون ۱۲  تبریک می گوییم.

نشریه علمي تخصصي الكترون به صاحب امتیازی انجمن علمی مهندسی برق، مدیرمسئولی علیرضا جراح و سردبیری احسان شاهی، توانست با جلب نظر داوران محترم جشنواره، به لحاظ كمي و كيفي و در رسته نشریات تخصصی فنی و مهندسی کل کشور و از میان ۱۸ نشریه برتر راه يافته به مرحلۀ نهایی دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کل کشور" تيتر ١٢"  مقام نخست را کسب نماید.

در این رقابت‌ها که با حضور پرشور دانشگاه های کشور و با همکاری "وزارت علوم،تحقیقات و فناوری" و "وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی"برگزار گردید تعداد ۲۸۲۷۱ اثر از ۱۵۳ دانشگاه داوری گردید.

دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی " تیتر12" با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل و آزادی در بیان»  هرساله با هدف ارتقای روزنامه نگاری در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار می شود.

دوازدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با مشارکت معاونت فرهنگی وزارتخانه های "علوم، تحقیقات و فناوری" و "بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" در پنج بخش اصلی شامل: «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده»، «فضای مجازی»، «بخش ویژه» و «سرزمین مادری» برگزار شد.

آیین اختتامیه این دوره از جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت در روز هجدهم مردادماه ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.

 

 


 

چهارشنبه ٣٠ اسفند ١٣٩٩ ٢١:٠٧  ٢١٨٢٧  اخبار تصویری, اخبار نشریات دانشجویی