اخبار
کانال رسمی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در پیام رسان ایتا http://eitaa.com/semnanuni_farhangi......................صفحه رسمی مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه سمنان در اینستاگرام https://instagram.com/semnanuni_farhangi....................وب سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی https://farhangi.semnan.ac.ir
اخبارIورود به سامانه‌ی اتوماسیونIتور مجازی دانشگاه سمنانIپیوندهای مفیدIگالری تصاویرIفرم‌ها و آیین‌نامه‌هاIتلفن‌های ضروریIارتباط با ما
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 493721
 بازدید امروز : 71
 کل بازدید : 1219118
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/4844


نسخه چاپي ارسال به دوست

 
  

   تقدير از دست اندركاران نشريه برگزيده دانشگاه سمنان در جشنواره ملي رسانه و نشريات دانشجويي كل كشور “ تيتر ۱۲”


در چهارصد و پنجاه و یکمین جلسه شورای تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه که امروز به ریاست رئیس محترم دانشگاه و با حضور اعضای این شورا تشکیل شد، از دست اندركاران نشريه برگزيده دانشگاه سمنان در جشنواره ملي رسانه و نشريات دانشجويي كل كشور “ تيتر ۱۲” و کارشناس نشریات دانشجویی دانشگاه سمنان تقدیر به عمل آمد.

یادآور می شود نشریه علمي تخصصي الكترون به صاحب امتیازی انجمن علمی مهندسی برق، مدیرمسئولی علیرضا جراح و سردبیری احسان شاهی، توانست با جلب نظر داوران محترم جشنواره، به لحاظ كمي و كيفي و در رسته نشریات تخصصی فنی و مهندسی کل کشور و از میان نشریات برتر راه يافته به مرحلۀ نهایی دوازدهمین جشنواره نشریات دانشجویی کل کشور" تيتر ١٢ "  مقام نخست را کسب نماید.

در این رقابت‌ها که با حضور پرشور دانشگاه های کشور و با همکاری "وزارت علوم،تحقیقات و فناوری" و "وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی"برگزار گردید تعداد ۲۸۲۷۱ اثر از ۱۵۳ دانشگاه داوری گردید.

دوازدهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی " تیتر ۱۲" با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل و آزادی در بیان»  هرساله با هدف ارتقای روزنامه نگاری در فعالان و علاقمندان نشریات دانشجویی و توسعه کمی و کیفی نشریات دانشجویی برگزار  شد.

دوازدهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور با مشارکت معاونت فرهنگی وزارتخانه های "علوم، تحقیقات و فناوری" و "بهداشت، درمان و آموزش پزشکی" در پنج بخش اصلی شامل: «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده»، «فضای مجازی»، «بخش ویژه» و «سرزمین مادری» برگزار شد.

آیین اختتامیه این دوره از جشنواره به میزبانی وزارت بهداشت در روز هجدهم مردادماه ۱۴۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار گردید.


 

دوشنبه ٣١ اسفند ١٣٩٩ ٢٢:٢٠  ٢١٨٣٧  اخبار تصویری, اخبار نشریات دانشجویی